Rreth Nesh

Hoteli luksoz më i mirë i pavarur në Vlorë, ShqipëriPërjetoni luksin e fundit buzë detit në hotelin tonë të shkëlqyer, i vendosur në zemër të zonës më mahnitëse dhe piktoreske të qytetit të Vlorës. Kënaquni në qetësinë e vendndodhjes sonë kryesore, vetëm disa hapa larg plazheve dhe ujërave të pastër kristal të detit Jon.

Hyni në një botë të elegancës dhe sofistikimit ndërsa hyni në hotelin tonë. Dhomat dhe suitat tona të bollshme dhe të dizajnuara me shije ofrojnë një strehë rehatie dhe relaksi, me pamje mahnitëse të detit të kaltër ose të peizazhit të mrekullueshëm bregdetar. Çdo dhomë është e mobiluar me kujdes për të siguruar kënaqësinë tuaj maksimale.

  Ju do të gjeni një recepsion 24 orë në shërbimin tuaj në pronë.

  Vlora mund të arrihet brenda 5-minutash me makinë .

  Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen.
Mëso Më Shumë

Bëni një tur të luksit.

Shiko Galerinë
Eksploro

Hotelin

Duke ofruar një tarracë dhe pamje nga deti, Hotel Gold ndodhet në qarkun e Vlorës,
vetëm disa hapa larg nga plazhi më i afërt. Mysafiirët mund të shijojnë barin në vend. Hotel Gold ofron WiFi falas.

Bregdeti

Hotel Gold ndodhet në Vlorë, qarkun e Vlorës, vetëm disa hapa larg nga plazhi më i afërt.

Dhoma Familjare

Çdo dhomë në këtë hotel është me ajër të kondicionuar dhe ka një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore.

Parkim Falas

Hotel Gold ofron akses falas në parking privat për të gjithë mysafirët tanë.

Tarracë

Duke ofruar një tarracë dhe pamje nga deti, çdo dhomë në këtë hotel është me ajër të kondicionuar dhe ka një TV me ekran të sheshtë.

Shërbim Në Dhomë

Dhomat janë të pajisura me një banjo private, me pajisjet e tualetit falas dhe një tharëse flokësh të përfshirë.

Wifi Falas


Hotel Gold në shërbimet e tij ofron WiFi falas për të gjithë klientët.
Kënaqësia e Luksit

Dhomat & Suitat

Çdo dhomë në këtë hotel është me ajër të kondicionuar dhe ka një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore. Në dhomë do të gjeni një aparat kafeje.
Dhomat janë të pajisura me një banjo private, me pajisjet e tualetit falas dhe një tharëse flokësh të përfshirë.

Dhomë dyshe me ballkon dhe pamje nga deti


Kjo dhomë dyshe me ajër të kondicionuar përfshin një TV me ekran të sheshtë me kanale kabllore, një banjo private si dhe një tarracë me pamje nga deti. Njësia ofron 1 krevat.

                             

Dhomë luksoze dyshe me ballkon dhe pamje nga deti


Dhoma e bollshme dyshe ofron ajër të kondicionuar, një minibar, një tarracë me pamje nga deti si dhe një banjo private me dush. Njësia ofron 1 krevat.

                             

Suitë me pamje nga deti


Suita me ajër të kondicionuar ka 1 dhomë gjumi dhe 1 banjo me dush. Me një tarracë me pamje nga deti, kjo suitë përmban gjithashtu një minibar. Njësia ka 3 krevate.


                             

Dëshmitë

Çfarë thonë klientët tanë

Klinti

Shqipëri

Hoteli ka një pozicionim të mrekullueshëm, shumë pranë detit dhe trotuarit të madh për këmbësorët me shkallë që të sjell në kontakt të drejtpërdrejtë me detin dhe të jep një ndjesi qetësie. Recepsioni ishte i sjellshëm dhe shumë mikpritës

Alice

Rumani

Hotel i bukur dhe vendndodhje e shkëlqyer. Staf shumë miqësor. Dhoma ishte shumë e pastër dhe e rregullt, me hapësirë ​​të nevojshme për të ruajtur pothuajse gjithçka dhe me një ballkon intim me pamje nga deti që shton hijeshinë e gjithë eksperiencës.

Doka

Shqipëri

Unë e rekomandoj shumë për çiftet. Mëngjesi ishte në hotelin aty pranë. Stafi ishte kaq i sjellshëm për të na shpjeguar gjithçka rreth mëngjesit. Mëngjesi ishte i mrekullueshëm. Asgjë për t'u ankuar. Padyshim që do të kthehemi për një përvojë tjetër relaksuese.